Як пройти комплексну процедуру

Шукаєте, як офіційно працевлаштувати співробітника?

Вже знайшли! Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як саме вам діяти, щоб працевлаштувати співробітника без порушень. Для цього дайте відповідь всього на кілька запитаннь та користуйтеся нашою розумною онлайн-інструкцією. Ця покрокова інструкція описує етапи процедур працевлаштування співробітників для фізичної особи-підприємця та юридичної особи; особливості працевлаштування неповнолітніх, вимоги до дистанційної (надомної) роботи та випробувального терміну.

Бізнес в умовах карантину

Не забудьте також перевірити, чи не підпадає обраний вами бізнес під карантинні обмеження, та як правильно з ними взаємодіяти. Наш окреми розіл "Бізнес в умовах карантину" вам у цьому допоможе.

Корисні ресурси

Наступний крок - бізнес-план, фінансові розрахунки та інші не менш важливі кроки для відкриття бізнесу. Для цього можете скористатися сервісом наших партнерів Дія.Бізнес, які пропонують набір готових шаблонів для відкриття бізнесу.

Коли визначитеся з необхідними ресурсами, завітайте на сайт державної програми доступних кредитів 5-7-9.

Сподіваємося, наші поради стануть вам у нагоді, адже відтепер відкрити кафе - вже не challenge! Користуйтеся із задоволенням!