Попереду перевірка. Як діяти?

Використовуйте навігацію та дізнайтеся, що робити до, під час та після перевірки

Перевірте наявність форм актів у органу контролю

Пам’ятайте: якщо орган державного нагляду (контролю) на момент здійснення перевірки не затвердив уніфіковану форму акта або не оприлюднив її на своєму офіційному сайті — це є підставою для відмови у здійсненні заходу державного нагляду (контролю).

Спосіб 1. Якщо перевірку знайшли на Інспекційному порталі

Натисніть на текст у полі "Предмет заходу державного нагляду (контролю)". На сторінці, що відкриється, буде інформація про форму акта у відповідній сфері - чи затверджена вона, чи відповіідає новій Методиці з розробки таких форм актів тощо. Також зайдіть на сайт органу державного нагляду (контролю) і перевірте, чи опублікована така форма там.

Спосіб 2. Якщо перевірку знайшли в Особистому кабінеті

Натисніть на текст у полі "Сфера". На сторінці, що відкриється, буде інформація про форму акта у відповідній сфері - чи затверджена вона, чи відповідає новій Методиці з розробки таких форм актів тощо. Також зайдіть на сайт органу державного нагляду (контролю) і перевірте, чи опублікована така форма там.

Корисна порада
  1. Згідно з уніфікованою формою акта перегляньте перелік вимог, що висуває до Вас держава, та скористайтеся чек-лістом для перевірки їх дотримання. Це можна зробити у Особистому кабінеті.
  2. Якщо орган державного нагляду (контролю) на момент здійснення перевірки не затвердив уніфіковану форму акта або не оприлюднив її на своєму офіційному сайті — це є підставою для відмови у здійсненні заходу державного нагляду (контролю). Відповідне звернення можна сформувати за допомогою Генератора скарг і звернень за посиланням .
  3. Перевірити наявність актуальних уніфікованих форм актів можна за посиланням, однак рекомендується додатково пересвідчитись про наявність чи відсутність уніфікованої форми акта на веб-сайті контролюючого органу та Інспекційному порталі.

За підтримки