Як відкрити варенична

відкрити вареничну

Шукаєте, як відкрити вареничну з нуля?

Вже знайшли! Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як вам відкрити свій бізнес і не потрапити у халепу через порушення вимог законодавства. Для цього:

  • оберіть місто, де ви плануєте відкрити вареничну;
  • оберіть форму власності (ФОП чи юридична особа);
  • оберіть систему оподаткування;
  • вирішіть, чи будете орендувати або купувати приміщення і які договори вам треба укласти у кожному випадку;
  • дізнайтеся про вимоги щодо найму працівників;
  • перевірте приміщення та персонал на дотримання вимог щодо пожежної безпеки, охорони праці та санітарних норм;
  • визначтеся з тим, чи будете ви продавати алкоголь та/або тютюнові вироби;
  • дізнайтеся, які дозволи вам потрібно отримати або у яких реєстрах з'явитися;
  • вирішіть, чи потрібна вам зовнішня реклама тощо.

Після відповіді на всі запитання ви зрозумієте, скільки часу та грошей ви витратите на юридичну частину відкриття такого бізнесу, які документи необхідно для цього зібрати, що можна оформити онлайн, а для чого доведеться завітати до державних органів.

В особистому кабінеті ви можете зберегти отриманий результат та поступово відмічати виконання необхідних кроків. Також ви можете порівняти складність відкриття різних видів обраного вами бізнесу - наприклад, дізнатися, чим відрізняється відкриття вареничної від кав’ярні чи кіоска з кавою від кафе домашнього морозива.

Ви також можете пройти тест декілька разів, щоб сформувати оптимальний для себе план реєстрації бізнесу. На першому етапі може виявитися, що вам достатньо меншого набору процедур - адже пізніше ви завжди можете розширити свій бізнес і звернутися за додатковими дозволами.

Бізнес в умовах карантину

Не забудьте також перевірити, чи не підпадає обраний вами бізнес під карантинні обмеження, та як правильно з ними взаємодіяти. Наш окреми розіл "Бізнес в умовах карантину" вам у цьому допоможе.

Корисні ресурси

Наступний крок - бізнес-план, фінансові розрахунки та інші не менш важливі кроки для відкриття бізнесу. Для цього можете скористатися сервісом наших партнерів Дія.Бізнес, які пропонують набір готових шаблонів для відкриття бізнесу.

Коли визначитеся з необхідними ресурсами, завітайте на сайт державної програми доступних кредитів 5-7-9.

Сподіваємося, наші поради стануть вам у нагоді, адже відтепер відкрити вареничну - вже не challenge! Користуйтеся із задоволенням!


Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 415. in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366