Як відкрити підприємство з вирощування волоських горіхів

відкрити підприємство з вирощування волоських горіхів

Шукаєте, як відкрити підприємство з вирощування волоських горіхів з нуля?

Вже знайшли! Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як вам відкрити свій бізнес і не потрапити у халепу через порушення вимог законодавства. Для цього:

  • оберіть місто, де ви плануєте відкрити підприємство з вирощування волоських горіхів;
  • оберіть форму власності (ФОП чи юридична особа);
  • оберіть систему оподаткування;
  • дізнайтеся про вимоги щодо найму працівників;
  • дізнайтеся про деталі оплатного і безоплатного способів отримання земельної ділянки;
  • передбачте, чи будете ви облаштовувати полив на земельній ділянці і в якому обсязі;
  • визначтеся, чи будете ви експортувати свою продукцію і які до цього є вимоги;
  • дізнайтеся, які дозволи і рішення вам потрібно отримати або у яких реєстрах з'явитися;
  • вирішіть, чи потрібна вам зовнішня реклама тощо.

Після відповіді на всі запитання ви зрозумієте, скільки часу та грошей ви витратите на юридичну частину відкриття такого бізнесу, які документи необхідно для цього зібрати, що можна оформити онлайн, а для чого доведеться завітати до державних органів.

В особистому кабінеті ви можете зберегти отриманий результат та поступово відмічати виконання необхідних кроків. Також ви можете порівняти складність відкриття різних видів обраного вами бізнесу - наприклад, дізнатися, чим відрізняється відкриття підприємства з вирощування волоських горіхів від підприємства з вирощування фундука чи фермерського господарства, що займається рослинництвом.

Ви також можете пройти тест декілька разів, щоб сформувати оптимальний для себе план реєстрації бізнесу. На першому етапі може виявитися, що вам достатньо меншого набору процедур - адже пізніше ви завжди можете розширити свій бізнес і звернутися за додатковими дозволами.

Бізнес в умовах карантину

Не забудьте також перевірити, чи не підпадає обраний вами бізнес під карантинні обмеження, та як правильно з ними взаємодіяти. Наш окреми розіл "Бізнес в умовах карантину" вам у цьому допоможе.

Корисні ресурси

Наступний крок - бізнес-план, фінансові розрахунки та інші не менш важливі кроки для відкриття бізнесу. Для цього можете скористатися сервісом наших партнерів Дія.Бізнес, які пропонують набір готових шаблонів для відкриття бізнесу.

Коли визначитеся з необхідними ресурсами, завітайте на сайт державної програми доступних кредитів 5-7-9.

Сподіваємося, наші поради стануть вам у нагоді, адже відтепер відкрити підприємство з вирощування волоських горіхів - вже не challenge! Користуйтеся із задоволенням!