Як відкрити крафтову броварню

відкрити крафтову броварню

Шукаєте, як відкрити крафтову броварню з нуля?

Вже знайшли! Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як вам відкрити свій бізнес і не потрапити у халепу через порушення вимог законодавства. Для цього:

  • вирішіть, чи будете орендувати або купувати приміщення і які договори вам треба укласти у кожному випадку;
  • дізнайтеся, як зареєструвати РРО;
  • дізнайтеся про вимоги щодо найму працівників;
  • перевірте приміщення та персонал на дотримання вимог щодо пожежної безпеки, охорони праці та санітарних норм, а також специфічних вимог до приміщення й обладнання броварні;
  • дізнайтеся, які дозволи і специфічні ліцензії на виробництво спирту і право роздрібної торгівлі алкогольними напоями вам потрібно отримати або у яких реєстрах з'явитися;
  • вирішіть, чи потрібна вам зовнішня реклама тощо.

Після відповіді на всі запитання ви зрозумієте, скільки часу та грошей ви витратите на юридичну частину відкриття такого бізнесу, які документи необхідно для цього зібрати, що можна оформити онлайн, а для чого доведеться завітати до державних органів.

В особистому кабінеті ви можете зберегти отриманий результат та поступово відмічати виконання необхідних кроків. Також ви можете порівняти складність відкриття різних видів обраного вами бізнесу - наприклад, дізнатися, чим відрізняється відкриття крафтової броварні від бару чи пабу.

Ви також можете пройти тест декілька разів, щоб сформувати оптимальний для себе план реєстрації бізнесу. На першому етапі може виявитися, що вам достатньо меншого набору процедур - адже пізніше ви завжди можете розширити свій бізнес і звернутися за додатковими дозволами.

Оберіть місто, в якому Ви хочете розпочати бізнес