Питання 1 / 8

Яку форму суб'єкта господарювання Ви плануєте обрати?

Фізична особа-підприємець  
Юридична особа  

Перед Вами інструкція, яка детально роз'яснює, що необхідно зробити, щоб легально відкрити СТО.

Тут Ви знайдете всі нормативні вимоги, які необхідно пройти з моменту виникнення ідеї до того, як до Вас на ремонт заїде перший автомобіль.

Одразу зазначаємо, що мова йде про СТО, яке:

1) буде розміщене у населеному пункті;

2) буде розміщене у вже побудованому приміщенні, що розташоване згідно з пунктом 5.28. Державних санітарних правил планування та забудови населених пунктів, затверджених Наказом Міністерства охорони здоров’я № 173 від 19.06.1996 р.

У цій інструкції НЕ розглядається бізнес-складова такого проекту.

Довідково: Відповідно до статті 1 Закону України «Про автомобільні дороги» СТО відносяться до об’єктів дорожнього сервісу.


Fatal error: Uncaught yii\web\HeadersAlreadySentException: Headers already sent in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 415. in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php:366 Stack trace: #0 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php(339): yii\web\Response->sendHeaders() #1 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/ErrorHandler.php(135): yii\web\Response->send() #2 /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/base/ErrorHandler.php(262): yii\web\ErrorHandler->renderException(Object(yii\base\ErrorException)) #3 [internal function]: yii\base\ErrorHandler->handleFatalError() #4 {main} thrown in /var/www/regulation.gov.ua/vendor/yiisoft/yii2/web/Response.php on line 366