Як відкрити кіношколу

відкрити кіношколу

Шукаєте, як відкрити кіношколу?

Вже знайшли! Пройдіть короткий тест, який допоможе визначити, як вам відкрити свій бізнес і не потрапити у халепу через порушення вимог законодавства. Для цього:

  • оберіть місто, де ви плануєте відкрити кіношколу;
  • оберіть форму власності (ФОП чи юридична особа);
  • оберіть систему оподаткування;
  • вирішіть, чи будете орендувати або купувати приміщення і які договори вам треба укласти у кожному випадку;
  • дізнайтеся про вимоги щодо найму працівників;
  • перевірте приміщення та персонал на дотримання вимог щодо пожежної безпеки, охорони праці та санітарних норм;

 

  • дізнайтеся, які дозволи вам потрібно отримати або у яких реєстрах з'явитися;
  • визначте, чи буде вважатися ваше підприємство потенційно небезпечним об’єктом;
  • вирішіть, чи потрібна вам зовнішня реклама тощо.

Після відповіді на всі запитання ви зрозумієте, скільки часу та грошей ви витратите на юридичну частину відкриття такого бізнесу, які документи необхідно для цього зібрати, що можна оформити онлайн, а для чого доведеться завітати до державних органів.

В особистому кабінеті ви можете зберегти отриманий результат та поступово відмічати виконання необхідних кроків. Також ви можете порівняти складність відкриття різних видів обраного вами бізнесу - наприклад, дізнатися, чим відрізняється відкриття кіношколи від студії відеозйомки чи навчального центру від курсів акторської майстерності.

Ви також можете пройти тест декілька разів, щоб сформувати оптимальний для себе план реєстрації бізнесу. На першому етапі може виявитися, що вам достатньо меншого набору процедур - адже пізніше ви завжди можете розширити свій бізнес і звернутися за додатковими дозволами.

Бізнес в умовах карантину

Не забудьте також перевірити, чи не підпадає обраний вами бізнес під карантинні обмеження, та як правильно з ними взаємодіяти. Наш окреми розіл "Бізнес в умовах карантину" вам у цьому допоможе.

Корисні ресурси

Наступний крок - бізнес-план, фінансові розрахунки та інші не менш важливі кроки для відкриття бізнесу. Для цього можете скористатися сервісом наших партнерів Дія.Бізнес, які пропонують набір готових шаблонів для відкриття бізнесу.

Коли визначитеся з необхідними ресурсами, завітайте на сайт державної програми доступних кредитів 5-7-9.

Сподіваємося, наші поради стануть вам у нагоді, адже відтепер відкрити кіношколу - вже не challenge! Користуйтеся із задоволенням!