Як ми рахували підприємців?

Ми розрахували кількість юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, що не перебувають у процесі припинення, за видами економічної діяльності:

  • 49.31 - Пасажирський наземний транспорт міського та приміського сполучення (КВЕД-2010)
  • 49.32 - Надання послуг таксі (КВЕД-2010)
  • 49.39 - Інший пасажирський наземний транспорт, н.в.і.у. (КВЕД-2010)

Така вибірка сформована у зв’язку з тим, що для підприємців немає обмежень, чи вказувати спеціальний вид діяльності (надання послуг таксі) чи зазначати інші види діяльності, що стосуються пасажирських перевезень.

Окремо виділено статистику за видами економічної діяльності:

  • 49.32 - Надання послуг таксі (КВЕД-2010)
  • 60.22.0 - Діяльність таксі (КВЕД-2005)

Ці показники порівняно з кількістю підприємців (юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), що отримали ліцензію на перевезення пасажирів на таксі.

Виберіть тип:

Як читати карту?

Колір області відповідає розміру показника, який дорівнює відношенню кількості виданих ліцензій на надання послуг таксі до кількості суб'єктів господарювання, що мають відповідний КВЕД у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Чим темніший колір, тим більший показник.

Якщо показник прямує до 100%, тоді майже всім підприємствам з відповідними видами діяльності за КВЕД видали ліцензії. І навпаки, якщо показник наближається до 0, це означає, що невеликій кількості підприємств видали ліцензії.