Відгуки

Показані 1-4 із 4 записів.

Євгеній Єлізар'єв, співвласник

  Кондитерська Art Eclair

Відгук про інструкцію "Міні-пекарня "

Хороший кейс, що дає зрозуміти масштаб заходів, необхідних для старту ведення подібного роду бізнеса. У будь якому випадку, є усвідомлення, що подібний сервіс в жодному разі не зробить роботу за Вас, але це вочевдь найкраща відповідь на питання "З чого почати?". Починаючим підприємцям цей сервіс зекономить багато часу!

Віримо, що в майбутньому платформа буде покращуватись як в ергономічності, так і в базі знань! Додатково пропонуємо організаторам приділити певну кількість уваги загальній структурі поняття бізнесу, адже саме це є спільним для всіх кейсів і саме воно додає глибше розуміння необхідності тих чи інших процедур та дозволів.

Анатолій Пятніков, директор

  група компаній "Телесеть"

Відгук про інструкцію "Інтернет-провайдер"

Простой и лаконичный сервис для тех, кто рассматривает возможность открытия собственного телеком бизнеса в Украине. 

Позволяет самостоятельно и быстро сориентироваться в необходимой разрешительной документации и последовательности первых шагов.

Олександр Арутюнян, директор

  ТОВ "ПАВУТИНА. НЕТ"

Відгук про інструкцію "Інтернет-провайдер"

Інструмент дійсно корисний, упевнений, що даний інструмент може сприяти розвитку малого та середнього бізнесу, а про важливість цього факту годі й говорити. Можна навіть розвинути цей інструмент, щоб він був цілою інструкцією по створенню бізнесу, щоб людина розуміла скільки часу займаюсь приблизно процедури оформлення.

Олена Квачевська, керівник проекту

  Оксі Таксі

Відгук про інструкцію "Таксі "

Український ринок таксі буде розвиватися у європейському напрямку лише за умови легальної участі всіх гравців та здорової конкуренції. Ще одним надважливим чинником є безпека пасажирів та 100% орієнтованість на клієнта з боку перевізників. Користуючись послугами нелегалів, навіть за суттєво меншу вартість, людина має розуміти, що вона не застрахована під час поїздки, не може бути впевнена у справності авто і у фізичному стані водія. Законне оформлення пасажироперевезень має стати нормою для служб таксі. Із чого почати, які документи потрібні і яку допомогу може отримати підприємець – уся корисна інформація зібрана на Платформі ефективного регулювання PRO.